Společnost BAND SERVIS CZ s.r.o. byla založena v roce 1991 ve Zlíně jako servisní organizace zajišťující servisní práce a opravy elektrického ručního nářadí zn.Narex Česká Lípa, největšího domácího výrobce elektrického ručního nářadí.

 

Další rozvoj společnosti je datován od roku 1992, kdy byla společnost BAND SERVIS vybrána za servisního partnera dalšího významného světového výrobce elektrického nářadí – firmy Stanley Black&Decker / DEWALT. V roce 1996 rozšiřuje firma BAND SERVIS nabídku servisních služeb i na nově zavedenou značku profesionálního nářadí PROTOOL. Následuje rozšiřování společnosti formou budování poboček v Česku a na Slovensku. Dalším krokem k rozšíření služeb společnosti je zavedení systému Sběrných středisek oprav u všech významných prodejců elektrického ručního nářadí v celé České republice.
 
 
Od roku 2008 zajišťuje společnost BAND SERVIS záruční a pozáruční servis nářadí Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial.
 
 
V roce 2004, 2008 a 2010 byla společnost BAND SERVIS oceněna udělením prestižního vyznamenání Nejlepší servisní partner značky DEWALT ve střední Evropě. Rok 2005 je ve znamení dalšího rozšiřování společnosti otevřením zatím poslední a nejmodernější pobočky společnosti v hlavním městě Rakouska, ve Vídni.
 
 
Veškeré opravy jsou prováděny podle norem předepsaných výrobcem a za použití originálních dílů. Všichni pracovníci jsou nejméně 1x za rok školeni přímo u výrobce, kde se také seznamují se všemi novinkami. Za provedenou opravu ručí servis po dobu šesti měsíců. Na požádání lze provést opravu do 48 hodin, v centrální opravně v Ostravě do 24 hodin.
Facebook BAND SERVIS CZ
ČeskySlovensky

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout