Partnerství s největším světovým i domácím výrobcem elektrického nářadí v oblasti servisu nás zavazuje k dodržování nejpřísnějších firemních standardů. Příjem nářadí do opravy i jeho následný výdej na firemních pobočkách je prováděn odborným pracovníkem, který poskytne zákazníkovi všechny dostupné informace o požadované opravě, stanoví předběžně její cenu a v neposlední řadě může doporučit způsob jak případným poruchám předcházet. Samozřejmostí je možnost seznámení se s nejčerstvějšími novinkami firmou zastupovaných výrobců nářadí a zakoupení jak drobných náhradních dílů, tak i nových výrobků.
 
V průběhu opravy a po jejím dokončení jsou všechny přístroje podrobovány přísné a náročné 4-stupňové kontrole:
 
  1. Logistik – vstupní vizuální kontrola náhradních dílů při příjmu na sklad.
  2. Mechanik – průběžná kontrola všech funkčních vlastností a základních el. Parametrů přístroje.
  3. Tester – výstupní kontrola elektrických a bezpečnostních parametrů přístroje dle ČSN 331600, zavedení výsledků kontroly do PC.
  4. Zákazník – vizuální kontrola přístroje, možnost odzkoušení přístroje v TEST CENTRU.
Dokonalé technické zázemí, nejnovější diagnostické přístroje a pravidelně školený personál jsou zárukou profesionálně odvedené práce. Veškeré opravy jsou prováděny podle norem předepsaných výrobcem a za použití originálních náhradních dílů. Za provedenou opravu ručí servis po dobu šesti měsíců. Na požádání lze provést opravu do 48 hodin, v centrální opravně ve Zlíně do 24 hodin.
 
Ve spolupráci se sběrnou službou DPD jsou vadné přístroje 2x denně dopravovány do centrálních dílen servisu a po opravě stejným způsobem dopraveny přímo zákazníkovi nebo zpět na Sběrné středisko oprav.
 
Při neekonomické opravě, kdy cena opravy přesáhne 50% nákupní ceny opravovaného přístroje, je zákazníkovi nabídnuto zakoupení nového přístroje se slevou 10%. Přístroje k opravě lze samozřejmě zaslat i poštou, a to do centrální opravny v Ostravě. Zde je také možno objednávat drobné náhradní díly které jsou odsud zasílány na dobírku.
 
Na elektrické nářadí Extol poskytuje výrobce záruku 2 roky od data prodeje zákazníkovi.
 
K doložení nároku na záruku slouží originál záručního listu a doklad o koupi. Záruční list je platný pouze, pokud je na něm vyznačený datum prodeje, katalogové číslo přístroje s číslem série a s razítkem prodejce.
 
Záruka nemůže být uznána v následujících případech:
 
  • příčinou škody je chybné zacházení nebo použití (viz i zvláštní pokyny pro obsluhu)
  • poškození vnějšími vlivy
  • následné škody způsobené chybnou montáží řezných a vrtacích nástrojů nebo použitím nástrojů výrobcem nechválených
  • přetížení přístroje/motoru
  • použití přístroje s odmontovaným ochranným zařízením
  • jakékoliv technické změny nebo opravy přístroje neautorizovanou odbornou dílnou
Facebook BAND SERVIS CZ
ČeskySlovensky

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout